GALENIC CELL CAPITAL Krem liftingująco-remodelujący skóra sucha i bardzo sucha 50 ml + Liftingujący krem do okolic oczu i ust 15 ml

cena
158,89 zł
Ilość:
Producent PIERRE FABRE DERMO-COSMETIQUE POLSKA SP. Z O.O.
Pojemność 65ml
Postać leku Zestaw

Dostępna ilość
33% Complete

Wskazania

Krem liftingująco-remodelujący skóra sucha i bardzo sucha 50 ml - Krem liftlngująco-remodelująca z komórkami macierzystymi arganowca. Skóra normalna i mieszana. Uniesienie - Jędrność - Zmarszczki.

 
Liftingujący krem do okolic oczu i ust 15 ml - Krem liftlngująco-remodelująca z komórkami macierzystymi arganowca. Uniesienie - Jędrność - Zmarszczki.
 

Działanie

Krem liftingująco-remodelujący skóra sucha i bardzo sucha 50 ml - Liftlngujący krem przywracająca gęstość skóry z komórkami macierzystymi arganowca.

 
Liftingujący krem do okolic oczu i ust 15 ml - Liftlngujący krem przywracająca gęstość skóry z komórkami macierzystymi arganowca. Komórki macierzyste arganowca. Ten ekskluzywny, opatentowany*, aktywny składnik z dziedziny biotechnologii, pochodzenia roślinnego, o działaniu przeciwstarzieniowym, jest w 100% czysty**.

GALENIC CELL CAPITAL Krem liftingująco-remodelujący skóra sucha i bardzo sucha 50 ml + Liftingujący krem do okolic oczu i ust 15 ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone