GALENIC CELL CAPITAL Emulsja liftingująco-remodelujący 50 ml + Liftingujący krem do okolic oczu i ust 15 ml

cena
158,89 zł
Ilość:
Producent Galenic
Pojemność 65ml
Postać leku Zestaw

Dostępna ilość
33% Complete

Wskazania

Emulsja liftingująco-remodelujący skóra normalna i mieszana 50 ml - Emulsja liftlngująco-remodelująca z komórkami macierzystymi arganowca. Skóra normalna i mieszana. Uniesienie - Jędrność - Zmarszczki.

 
Liftingujący krem do okolic oczu i ust 15 ml - Krem liftlngująco-remodelująca z komórkami macierzystymi arganowca. Uniesienie - Jędrność - Zmarszczki.

Działanie

Emulsja liftingująco-remodelujący skóra normalna i mieszana 50 ml - Liftlngująca emulsja przywracająca gęstość skóry z komórkami macierzystymi arganowca. Ta przywracająca gęstość skóry, liftingująca i nawilżająca emulsja o satynowym wykończeniu jest doskonała dla skóry normalnej i mieszanej. Dzień po dniu, zmarszczki są wygładzone, kości policzkowe, podbródek i szyja wymodelowane, a owal twarzy lepiej zarysowany. Komórki macierzyste arganowca. Ten ekskluzywny, opatentowany*, aktywny składnik z dziedziny biotechnologii, pochodzenia roślinnego, o działaniu przeciwstarzieniowym, jest w 100% czysty**.

Liftingujący krem do okolic oczu i ust 15 ml - Liftlngujący krem przywracająca gęstość skóry z komórkami macierzystymi arganowca. Komórki macierzyste arganowca. Ten ekskluzywny, opatentowany*, aktywny składnik z dziedziny biotechnologii, pochodzenia roślinnego, o działaniu przeciwstarzieniowym, jest w 100% czysty**.

GALENIC CELL CAPITAL Emulsja liftingująco-remodelujący 50 ml + Liftingujący krem do okolic oczu i ust 15 ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt GALENIC CELL CAPITAL Emulsja liftingująco-remodelujący 50 ml + Liftingujący krem do okolic oczu i ust 15 ml kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone