Efferalgan 0,08 g 10 czopków doodbytniczych

cena
8,17 zł
Ilość:
Producent UPSA LABORATOIRES
Pojemność 10 szt.
Postać leku czopki
Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dostępna ilość
66% Complete

Skład

Substancją czynną leku jest paracetamol.
1 czopek zawiera substancję czynną: paracetamol (Paracetamolum) w dawce 80 mg w jednym czopku o masie 1 g
Inne składniki leku: półsyntetyczne glicerydy.

Wskazania

Gorączka, leczenie objawów przeziębienia i grypy, bóle różnego poczhodzenia.

Działanie

Efferalgan, czopek doodbytniczy zawierający 80 mg paracetamolu, to lek o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym przeznaczony do leczenia bólu i gorączki u niemowląt już od 1 miesiąca życia. Składnikiem aktywnym czopków Efferalgan jest paracetamol, który cechuje się wysokim profilem bezpieczeństwa wśród substancji przeciwbólowych i przeciwgorączkowych.

Dawkowanie

Sposób podania: doodbytniczo
Czopek Efferalgan 80 mg to postać leku przeznaczona dla niemowląt o masie ciała od 4 do 6 kg (w wieku około od 1 do 4 miesięcy).
Właściwa dawka to 1 czopek 80 mg, można ją powtarzać w razie konieczności co 6 godzin, nie należy stosować więcej niż 4 czopki na dobę.
Zalecana dawka dobowa: 60 mg na kg masy ciała, należy ją podać w 4 dawkach podzielonych, tzn. 15 mg/kg mc. co 6 godzin.
 

Efferalgan 0,08 g 10 czopków doodbytniczych

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Efferalgan 0,08 g 10 czopków doodbytniczych kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone