Durex Play O żel stymulujący i potęgujący orgazm 15 ml

cena
42,17 zł
Producent Reckitt Benckiser
Pojemność 15ml
Postać leku Żel

Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

- unikalna kompozycja składników
- pobudza zmysły
- stworzony przez kobiety – dla kobiet

Działanie

Durex Play O - żel stymulujący i potęgujący orgazm. Durex Play O to produkt stworzony przez kobiety dla kobiet! Unikalna receptura Play O to kombinacja składników, które uwrażliwiają strefy intymne, pobudzają zmysły i zwiększają pożądanie, abyś mogła cieszyć się intensywnymi orgazmami jak nigdy wcześniej!
Nie wierz nam jednak tylko na słowo - 79% kobiet biorących udział w naszym badaniu doświadczyło orgazmu używając Play O. Sprawdź sama... na pewno się nie rozczarujesz. Wypróbuj Durex Play razem z partnerem, lub - jeśli wolisz - sama i odkryj świat nowych, intensywnie zmysłowych doznań!

Dawkowanie

By osiągnąć przyjemne doznania, po prostu wsmaruj delikatnie dwie lub więcej kropli żelu Play O w łechtaczkę i inne miejsca intymne. Aplikuj tak często jak potrzebujesz. Żel Play O to około 30 wspaniałych orgazmów zamkniętych w małym słoiczku.

Przeciwwskazania

Trzymać z dala od dzieci. Chronić oczy przed kontaktem z produktem. Jeśli wystąpi podrażnienie, przerwij używanie produktu. Jeśli podrażnienie nie ustępuje, skontaktuj się z lekarzem.

Durex Play O żel stymulujący i potęgujący orgazm 15 ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Durex Play O żel stymulujący i potęgujący orgazm 15 ml kupili także:

MaxOn Active (Sildenafil 25 mg) lek na potencję 2 tabletki
NOWOŚĆ
© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone