Doppelherz aktiv Na alergie 21 saszetek

cena
28,98 zł
Ilość:
Producent Queisser Pharma
Pojemność 21 sztuk
Postać leku Proszek

Dostępna ilość
66% Complete

Skład

Fruktooligosacharydy (prebiotyk) 68%, fruktoza 25%, Lactobacillus rhamnosus (kod DSM 26357) i Lactobacillus reuteri (kod DSM 12246); subst. przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, naturalny aromat waniliowy.

Wskazania

Do postępowania dietetycznego w zapaleniu atopowym skóry (egzemie atopowej) u dzieci powyżej 1 roku życia, u młodzieży i dorosłych.

Działanie

Preparat uzupełnia dietę w żywe bakterie jelitowe wraz z ich pożywką (błonnikiem prebiotycznym), co pozwala na ich szybkie namnażanie w miejscu ich naturalnego bytowania w jelitach.

Zawiera 2 szczepy bakteryjne, występujące naturalnie we florze jelitowej człowieka. Szczep probiotyczny L. rhamnosus 19070 został odkryty w Klinice Uniwersyteckiej w Kopenhadze w 1994 roku.  Bakterie kwasu mlekowego L. rhamnosus 19070 z Kliniki Uniwersyteckiej w Kopenhadze są stosowane klinicznie u dzieci w wieku od 9 mies. do 13 lat

Dawkowanie

Stosować 1-2 saszetki dziennie. Zawartość saszetki wymieszać z letnim pokarmem (zalecane dla dzieci <6 r.ż) lub spożyć bezpośrednio, popijając wodą. Dla uzyskania odpowiedniego efektu stosować co najmniej 6 tygodni.

Produkt nie jest przeznaczony do stosowania pozajelitowego. Dla zdrowia zaleca się zbilansowaną i zróżnicowaną dietę oraz odpowiednią ilość ruchu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci, w temperaturze poniżej 25oC (nie narażać na przegrzanie, można przechowywać w lodówce).

Doppelherz aktiv Na alergie 21 saszetek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Doppelherz aktiv Na alergie 21 saszetek kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone