Doppelherz Aktiv Minerały dla diabetyków 30 kapsułek - Krótka data ważności 31-12-2016

cena
23,58 zł
Ilość:
Producent QUEISSER PHARMA GMBH & CO.
Pojemność 30 szt.
Postać leku Kapsułki

Dostępna ilość
33% Complete

Skład

kwas alfa-liponowy (ALA), sole magnezowe kwasu cytrynowego, tlenek cynku, chlorek chromu (III), selenin sodu.

Wskazania

Preparat Doppelherz aktiv Minerały dla diabetyków przeznaczony jest dla osób, które cierpią na zaburzenia metabolizmu węglowodanów. Szczególnie polecany dla diabetyków, u których występuje nieprawidłowa tolerancja glukozy.

Działanie

Kwas liponowy, magnez, chrom, cynk, selen: pomagają w utrzymaniu prawidłowego poziomu cukru we krwi, redukują stres oksydacyjny. Kwas liponowy (kwas alfa-liponowy, ALA) w dawce 300 mg dziennie stosowany jest dla wspomożenia metabolizmu węglowodanów u osób chorych na cukrzycę oraz w celu zapobiegania negatywnym skutkom stresu oksydacyjnego. Kwas liponowy uznawany jest za jeden z silniejszych przeciwutleniaczy. Jego działanie ochronne na system nerwowy i naczyniowy zostało udowodnione u osób z zaburzeniami metabolizmu węglowodanów. Składniki mineralne: magnez, cynk, chrom i selen odgrywają rolę w prawidłowej gospodarce węglowodanowej organizmu, m.in. w syntezie i uwalnianiu insuliny. Chrom wzmacnia działanie insuliny oraz pozytywnie wpływa na metabolizm węglowodanów. Jest kluczowym składnikiem GTF (Glucose Tolerance Factor), czynnika zwiększającego tolerancję glukozy. Działanie GTF polega na zwiększaniu wrażliwości komórek na insulinę.

Dawkowanie

Zażywać 1 kapsułkę dziennie po posiłku, popijając odpowiednią ilością płynu.

Doppelherz Aktiv Minerały dla diabetyków 30 kapsułek - Krótka data ważności 31-12-2016

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Doppelherz Aktiv Minerały dla diabetyków 30 kapsułek - Krótka data ważności 31-12-2016 kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone