Dexak SL 0,025g 10 saszetek

cena
12,64 zł
Ilość:
Producent Berlin Chemie
Pojemność 10 szt.
Postać leku Saszetki
Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dostępna ilość
100% Complete

Skład

Każda saszetka granulatu do sporządzania roztworu doustnego zawiera: deksketoprofen 25 mg w postaci soli deksketoprofenu z trometamolem. Inne składniki to: Amonu glicyryzynian, Neohesperydyno-dihydrochalkon, Żółcień chinolinowa (E-104), Aromat cytrynowy, Sacharoza z krzemionką koloidalną uwodnioną.

Wskazania

Zaleca się stosowanie leku u osób powyżej 18 roku życia w ramach krótkotrwałego leczenia dolegliwości bólowych o nasileniu małym bądź umiarkowanym, np. przy bólu o charakterze mięśniowo-kostnym, bólu menstruacyjnym i bólu stomatologicznym

Działanie

To lek mający postać granulatu do sporządzania roztworu doustnego. W jego skład wchodzi deksketoprofen, który jest jednym z NLPZ, czyli niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Wykazuje właściwości przeciwbólowe i przeciwzapalne. Ponadto DEXAK SL skutecznie obniża podwyższoną ciepłotę ciała. Zredukowanie dolegliwości bólowych można zaobserwować już po 30 minutach od przyjęcia leku.

Dawkowanie

Stosować doustnie. Stosować w dawce wynoszącej 12,5 mg co 4-6 h albo 25 mg co 8 h. Nie przyjmować więcej niż 75 mg/24h. Stosować przynajmniej 15 minut przed jedzeniem.

Dexak SL 0,025g 10 saszetek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Dexak SL 0,025g 10 saszetek kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone