Delicol na kolkę niemowlęcą krople 15ml

cena
21,78 zł
Ilość:
Producent AFLOFARM FARMACJA POLSKA SP. Z O.O.
Pojemność 15 ml
Postać leku Krople

Dostępna ilość
100% Complete

Wskazania

Przeznaczony dla niemowląt do postępowania dietetycznego w stanach przejściowych dolegliwości trawiennych spowodowanych nietolerancją laktozy w pożywieniu.

Działanie

Delicol rozkłada laktozę zawartą w mleku i sprawia, że staje się ono lepiej przyswajalne. Dzięki temu eliminuje dolegliwości kolkowe. Duża aktywność enzymu laktazy pochodzenia roślinnego z wyciągu grzyba Aspergillus oryzae. Aspergillus oryzae to stabilne i biolgicznie aktywne źródło laktazy. Stabilnośc w pH kwasu żołądkowego.

Dawkowanie

Karmienie piersią:stosuj się do zaleceń dozowania podanego w tabelii odmierz odpowiednią ilość kropel na łyżeczkę. Podaj dziecku do bezpośredniego spożycia. Kontynuuj karmienie piersią.
Mleko modyfikowane: mleko modyfikowane przygotować zgodnie z zaleceniami producenta. Dodaj krople Delicol zgodnie z tabelą dozowania do mleka o temperaturze właściwej do podania. Nie przechowywać niespożytego mleka.
Mleko zapasowe: Dodać 4 krople Delicol do letniego mleka i odstawić do lodówki. Po upływie 4godzin wyjąć z lodówki i podgrzać do temperatury właściwej do podania dziecku.

Delicol na kolkę niemowlęcą krople 15ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Delicol na kolkę niemowlęcą krople 15ml kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone