D-Vitum Forte 4000j.m. witamina D dla dorosłych 120 kapsułek

cena
21,94 zł
Ilość:
Producent OLEOFARM
Pojemność 120 szt.
Postać leku Kapsułki

Dostępna ilość
100% Complete

Skład

olej MCT (trójglicerydy o średniej długości łańcucha), żelatyna (składnik otoczki), cholekalcyferol (witamina D3), emulgator: monolaurynian polioksyetylenosorbitolu (polisorbat 20).
 

Wskazania

Witamina D pomaga w utrzymaniu zdrowych kości, zębów oraz prawidłowego poziomu wapnia we krwi. Wspomaga prawidłowe funkcjonowanie mięśni i układu odpornościowego. Wspiera prawidłowe wchłanianie i wykorzystywanie wapnia i fosforu, a także bierze udział w procesie podziału komórek.
Organizm produkuje witaminę D na drodze syntezy skórnej, pod wpływem promieniowania słonecznego UV. W okresie letnim synteza ta jest jednak ograniczona ze względu na stosowanie kosmetyków z filtrami UV i zalecanego osobom starszym oraz kobietom w ciąży unikania nadmiernej ekspozycji na słońce. W okresie jesienno-zimowym synteza witaminy D w skórze jest ograniczona z powodu zmniejszonego nasłonecznienia. U osób po 65 roku życia obserwuje się ponadto wyraźne zmniejszenie syntezy skórnej witaminy D.
 

Dawkowanie

zaleca się przyjmować 1 kapsułkę dziennie po posiłku. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.
 

Dodatkowe

Uwaga
 
produkt przyjmuje się według wskazań lekarza i pod jego nadzorem. Nie stanowi wyłącznego źródła pożywienia. Produkt nie jest przeznaczony do stosowania pozajelitowego. Preparat przeznaczony jest dla osób dorosłych.

D-Vitum Forte 4000j.m. witamina D dla dorosłych 120 kapsułek

Spełnia moje oczekiwania co do swojego działania.,

Spełnia moje oczekiwania co do swojego działania.,

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt D-Vitum Forte 4000j.m. witamina D dla dorosłych 120 kapsułek kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone