Czystek T Forte 500mg 30 kapsułek

cena
23,89 zł
Ilość:
Producent TREE PHARMA SP. Z O.O.
Pojemność 30 szt.
Postać leku Kapsułki

Dostępna ilość
100% Complete

Skład

standaryzowany wyciągz czystka (minimalna zawartość polifenoli) 500 mg (100 mg)

Wskazania

Suplement diety CZYSTEK T FORTE – zawierając standaryzowany ekstrakt z czystka (min. 20 % polifenoli) i jest źródłem naturalnych antyoksydantów. Produkt, którego właściwością jest zwiększania odporności organizmu, wyróżnia się na rynku ze względu na konkurencyjną cenę. Czystek to zioło, którego dobroczynne działanie zostało wielokrotnie potwierdzone badaniami naukowymi. Jego szerokie zastosowanie w codziennej profilaktyce zdrowotnej jest znane od wieków. Ziele czystka jest popularne w profilaktyce zdrowotnej, chroni przed wolnymi rodnikami, ma działanie antybakteryjne, antywirusowe i antygrzybiczne

Działanie

Wysoka jakość Czystek T Forte to ciąg przemyślanych działań. Począwszy od doboru specjalnie wyselekcjonowanego gatunku czystka: Cistus creticus L. subsp. eriocephalus (Viv.) Greuter&Burdet charakteryzującego się wyjątkową ilością zawartych polifenoli, poprzez jego uprawę, zbiór i suszenie, wreszcie zastosowanie zaawansowanych metod ekstrakcji otrzymano wyjątkowej jakości ekstrakt z czystka: nutrifin®  immune, zawierający minimum 20% aktywnych polifenoli.

Dawkowanie

Zaleca się stosowanie 1 kapsułki dziennie przed lub podczas posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. 

Czystek T Forte 500mg 30 kapsułek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Czystek T Forte 500mg 30 kapsułek kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone