Contrahist Allergy 5mg 10 tabletek

cena
8,99 zł
Ilość:
Producent Adamed Grupa
Pojemność 10 szt.
Postać leku Tabletki
Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dostępna ilość
66% Complete

Skład

Substancją czynną leku Contrahist Allergy jest lewocetyryzyny dichlorowodorek.

Wskazania

Lek Contrahist Allergy jest wskazany u dorosłych, młodzieży i dzieci w wieku powyżej 6 lat w leczeniu objawów związanych z:  - alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa (w tym przewlekłym alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa), - przewlekłą pokrzywką idiopatyczną. Contrahist Allergy jest lekiem przeciwalergicznym.

Dawkowanie

Zalecana dawka leku u osób dorosłych i dzieci w wieku 6 lat i starszych to 1 tabletka (5 mg) na dobę. Nie stosować leku dłużej niż 10 dni bez konsultacji z lekarzem. Jeśli po upływie 3 dni od rozpoczęcia leczenia nie nastąpiła poprawa lub pacjent czuje się gorzej należy skonsultować się z lekarzem. Tabletkę należy połykać w całości, popijając wodą. Lek można przyjmować z posiłkiem lub niezależnie od posiłku.

Przeciwwskazania

- jeśli pacjent ma uczulenie (nadwrażliwość) na lewocetyryzyny dichlorowodorek, lek przeciwalergiczny lub którykolwiek z pozostałych składników leku Contrahist Allergy;

- jeśli u pacjenta występują ciężkie zaburzenia czynności nerek (ciężka niewydolność nerek z klirensem kreatyniny mniejszym niż 10 ml/min), 

- jeśli u pacjenta występuje dziedziczna nietolerancja galaktozy, niedobór laktazy (typu Lapp) lub zespół złego wchłaniania glukozy-galaktozy.

Contrahist Allergy 5mg 10 tabletek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Contrahist Allergy 5mg 10 tabletek kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone