Choligrip Max 8 saszetek

cena
8,98 zł
Ilość:
Producent GLAXOSMITHKLINE PHARMACEUTICALS S.A.
Pojemność 8 saszetek
Postać leku Proszek
Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dostępna ilość
33% Complete

Skład

1 saszetka zawiera 1000mg paracetamolu, 70mg kwasu askorbowego i 10mg chlorowodorku fenylefryny.

Wskazania

Krótkotrwałe leczenie objawów występujących w czasie grypy lub przeziębienia: gorączki, bólu głowy, bólu gardła, niedrożności przewodów nosowych i zatok przebiegającej z bólem.

Działanie

Przeciwbólowe, przeciwgorączkowe, obkurczające naczynia krwionośne, udrożniające przewody nosowe i zatoki, uzupełniające niedobór witaminy C.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu, stosowanie IMAO, stosowanie zydowudyny, choroba alkoholowa, jaskra zamykającego się kąta, niewydolność wątroby, ciężka niewydolność nerek, nadczynność tarczycy, cukrzyca, choroby układu krążenia, w tym choroby serca, nadciśnienie tętnicze, guz chromochłonny nadnerczy, jednoczesne leczenie trójpierścieniowymi lekami przeciwdepresyjnymi, jednoczesne leczenie lekami blokującymi receptory beta-adrenergiczne.

Dodatkowe

Wielkość opakowania 8 saszetek

Choligrip Max 8 saszetek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Choligrip Max 8 saszetek kupili także:

Bobik D witamina D3 90 kapsułek
NOWOŚĆ
© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone