Calominal wspomaga leczenie nadwagi 60 tabletek

cena
29,78 zł
34,81 zł
Ilość:
Producent Aflofarm
Pojemność 60 szt.
Postać leku Tabletki

Dostępna ilość
100% Complete

Skład

Celuloza, chitoza, sole magnezowe kwasów tłuszczowych, poliwinylopirolidon, dwutlenek krzemu.

Wskazania

Calominal wspomaga leczenie nadwagi: - zawarty w wyrobie chitozan posiada zdolność do wiązania dużych ilości lipidów; - dzięki swoim właściwościom zmniejsza ilość tłuszczów wchłanianych z pożywienia, a tym samym ilość dostarczanych do organizmu kalorii; - poprzez swoje działanie wspomaga skuteczną redukcję masy ciała.

Działanie

Zawarty w preparacie, chitozan posiada zdolność do wiązania dużych ilości lipidów. Nie ulega on stwardnieniu i razem z związkami tłuszczowymi zostaje wydalony z organizmu. Dzięki swoim właściwościom Calominal zmniejsza ilość tłuszczów wchłanianych z pożywienia, a tym samym ilość dostarczanych do organizmu kalorii. Dodatkowo wyrób ogranicza również ilość przyswajanego z pożywienia cholesterolu. Preparat wspomaga redukcję i kontrolę masy ciała.

Dawkowanie

Redukcja wagi ciała: przyjmować 2razy dziennie po 2 tabletki. Kontrola wagi ciała: przyjmować 2 razy dziennie po 1 tabletce.

Calominal wspomaga leczenie nadwagi 60 tabletek

Dominika

Nie polecam, producent próbuje ludziom wcisnąć coś, co nie ma prawa wyleczyć z nadwagi. Po pierwsze, w ogóle lekiem nie jest, tylko wyrobem medycznym, a po drugie ma bardzo mało substancji czynnej. Ja niestety dałam się nabrać, brałam tabletki przez ,

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Calominal wspomaga leczenie nadwagi 60 tabletek kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone