Butelka antykolkowa CANPOL szklana EASYSTART 12m+ 330ml 79/003 9745

cena
20,11 zł
Producent Canpol
Pojemność 1 szt.
Postać leku Butelka

Dostępna ilość
Brak produktu

Wskazania

Nowa szerokootworowa szklana butelka EasyStart jest bezpieczna oraz super lekka. Butelka wykonana w nowej technologii produkcji szkła boro - krzemowego jest idealnie gładka dookoła (nie posiada szwu). Wysokiej jakości, wytrzymałe i przejrzyste szkło jest odporne na wahania temperatur (mrożenie, gotowanie). Wykonana z naturalnego, w pełni odnawialnego surowca.

Działanie

Nowy zawór antykolkowy umożliwia bezproblemowe odpowietrzanie smoczka, zmniejszając ryzyko wystąpienia kolki. Kształt smoczka zbliżony do piersi mamy, ułatwia łączenie karmienia piersią i butelką. Szeroki otwór i trwała, precyzyjna skala pozwalają na łatwe trzymanie i napełnianie.

Dawkowanie

Butelki szklane rekomendowane są dla najmłodszych dzieci, ponieważ łatwiej utrzymać je w czystości i dłużej utrzymuja prawidłową temperaturę pokarmu. Ze wględów bezpieczpieczeństwa, szklana butelka w czasie karmienia powinna być trzymana przez osobę dorosłą. Standardowo wyposażona w antykolkowy smoczek silikonowy o przepływie szybkim 12m+ Nie dezynfekować w sterylizatorze mikrofalowym!

Butelka antykolkowa CANPOL szklana EASYSTART 12m+ 330ml 79/003 9745

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Butelka antykolkowa CANPOL szklana EASYSTART 12m+ 330ml 79/003 9745 kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone