BOIRON Oscillococcinum mikrogranulki 30 dawek

cena
87,49 zł
Ilość:
Producent Boiron
Pojemność 30 szt.
Postać leku Proszek
Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dostępna ilość
66% Complete

Skład

1 g granulek zawiera: Substancje czynne: Anas barbariae hepatis et cordis extractum 200K 0.01 ml Substancje pomocnicze: Sacharoza, laktoza.

Wskazania

Objawy grypy, przeziębienia i infekcji grypopodobnych: gorączka (do 38,5°C), uczucie ogólnego rozbicia, bóle mięśniowe i kostno-stawowe.

Dawkowanie

Doustnie. Dorośli i dzieci od 6 roku życia: początek infekcji - zażyć jedną dawkę leku jak najwcześniej, w razie potrzeby powtórzyć 2 – 3 razy co 6 godzin. Rozwinięta infekcja: po 1 dawce leku rano i wieczorem przez 3 dni. Zawartość tubki rozpuścić w ustach trzymając pod językiem. Dzieci poniżej 6 roku życia: według wskazań lekarza. Granulki można rozpuścić w niewielkiej ilości wody i podawać łyżeczką. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

BOIRON Oscillococcinum mikrogranulki 30 dawek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt BOIRON Oscillococcinum mikrogranulki 30 dawek kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone