BIOVAX CAVIAR maseczka do każdego rodzaju włosów 125 ml

Producent Lbiotica
Pojemność 125 ml
Postać leku Maseczka

Dostępna ilość
33% Complete

Wskazania

Biovax® Caviar kryje w sobie unikalne wartości odżywcze pochodzące z morskich skarbów: delikatnego kawioru i złotych alg. Zasobne w rozmaite składniki odżywcze, intensywnie nawilżą i ochronią Twoje włosy. Zamknięte w intensywnie regenerującej maseczce, zapewnią Twoim włosom wyrafinowaną pielęgnację, która podkreśli ich piękno i doda im blasku.

Działanie

Efekt na włosach:

- dogłębnie nawilżone, intensywnie odżywione włosy

- ochrona przed fotostarzeniem i płowieniem koloru

- gładkość i szlachetny blask

Ekstrakt z Kawioru – bogactwo składników odżywczych zamkniętych w czarnych perełkach kawioru sprawia, że składnik ten wszechstronnie działa na włosy: dzięki zawartości przeciwutleniaczy chroni je przed utratą koloru i zachowuje ich młodość, a witaminy i minerały rewitalizują je i nawilżają.

Złote Algi – dzięki zawartości białek, witamin i minerałów algi morskie stanowią przebogate źródło składników nawilżających i wzmacniających włosy. Złote algi z rodzaju chryzofitów wykazują dodatkowo aktywność przeciwko promieniom UVB, chroniąc włosy przed fotostarzeniem.

Dawkowanie

Na umyte, osuszone ręcznikiem włosy rozprowadź odpowiednią ilość maseczki. Starannie wmasuj we włosy i skórę głowy. 

Aby uzyskać efekt intensywnej regeneracji i silnego odżywienia pozostaw maseczkę na 15 minut lub dłużej. Następnie dokładnie spłucz włosy strumieniem chłodnej wody. Kurację należy powtarzać co 3-5 dni.

BIOVAX CAVIAR maseczka do każdego rodzaju włosów 125 ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt BIOVAX CAVIAR maseczka do każdego rodzaju włosów 125 ml kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone