Aspirin Pro 8 tabletek

cena
7,53 zł
Ilość:
Producent BAYER SP. Z O.O.
Pojemność 8 szt.
Postać leku Tabletki
Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dostępna ilość
100% Complete

Skład

1 tabletka powlekana zawiera: 500 mg kwasu acetylosalicylowego. Substancje pomocnicze: krzemionka koloidalna bezwodna, sodu węglan bezwodny. Otoczka: wosk Carnauba, hypromeloza, cynku stearynian.
 

Wskazania

Aspirin Pro to preparat doustny, który działa na bazie kwasu acetylosalicylowego. Wykazuje właściwości przeciwbólowe i przeciwgorączkowe. Przynosi ulgę w przypadku bólu o niewielkim i umiarkowanym nasileniu.
 

Działanie

Aspirin Pro to wyjątkowy preparat doustny. Zawiera kwas acetylosalicylowy znany przede wszystkim ze swoich właściwości przeciwagregacyjnych. Odpowiada za zmniejszenie skłonności płytek krwi do zlepiania się. W efekcie przeciwdziała tworzeniu się zakrzepów oraz zatorów. Substancja czynna łagodzi ból i obniża gorączkę. Dzieje się to w wyniku zatrzymania czynności enzymu cyklooksygenazy (COX-1). Aspirin Pro ma postać tabletek przeznaczonych do stosowania doustnego.
 

Dawkowanie

Stosować doustnie. U osób dorosłych i młodzieży od 12 roku życia stosować jednorazowo 1 tabletkę. W razie potrzeby dawkę tę można zażyć ponownie po upływie przynajmniej 4h. W uzasadnionych przypadkach u osób dorosłych można stosować 2 tabl. jednorazowo. Nie stosować więcej niż 6 tabl./24h. Lek można przyjmować nie dłużej niż przez 3 dni (przy gorączce) albo 3-4 dni (przy bólu).

Aspirin Pro 8 tabletek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Aspirin Pro 8 tabletek kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone