Apap Przeziębienie FAST 10 tabletek musujących

cena
10,59 zł
Ilość:
Producent US PHARMACIA SP. Z O.O.
Pojemność 10 szt.
Postać leku Tabletki musujące
Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dostępna ilość
100% Complete

Skład

1 tabletka musująca zawiera: paracetamol 500 mg + kwas askorbowy 300 mg oraz substancje pomocnicze, w tym: aspartam, wodorowęglan sodu, wodorowęglan sodu bezwodny; tabletka musująca.

Wskazania

APAP Przeziębienie Fast stosowany jest w krótkotrwałym leczeniu objawów występujących w przebiegu przeziębienia lub grypy, takich jak gorączka, ból głowy, ból gardła, bóle mięśniowe i bóle kostno-stawowe.

Działanie

Lek zaliczany jest do szerokiej grupy złożonych preparatów przeznaczonych do podawania doustnego w postaci roztworu. Zawiera substancje (paracetamol), które wykazują właściwości łagodzące dolegliwości bólowe i zmniejszają podwyższoną ciepłotę ciała. Witamina C uczestniczy w różnych procesach biologicznych i dlatego wspomaga działanie układu  odpornościowego. Wykazuje właściwości przeciwutleniające i chroni przed szkodliwym wpływem wolnych rodników.

Dawkowanie

- preparat przeznaczony do stosowania doustnego; - w przypadku osób dorosłych i młodzieży powyżej 12 roku życia zaleca się przyjmowanie 1 tabl. co 4-6h (nie więcej niż 3 tabl./24h); - stosować po rozpuszczeniu w 250 ml gorącej wody.

Przeciwwskazania

- uczulenie na składniki preparatu; - schorzenia wątroby/nerek; - nadciśnienie tętnicze; - przerost prostaty; - cukrzyca; - choroby płuc; - jaskra; - padaczka; - stosowanie razem z innymi lekami; - niesteroidowymi przeciwzapalnymi.

Apap Przeziębienie FAST 10 tabletek musujących

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Apap Przeziębienie FAST 10 tabletek musujących kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone