Apap Extra 50 tabletek

cena
16,98 zł
Ilość:
Producent USP Zdrowie
Pojemność 50 szt.
Postać leku Tabletki
Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dostępna ilość
100% Complete

Skład

1 tabletka zawiera: paracetamol 500 mg, kofeina 65 mg oraz substancje pomocnicze: powidon, woda oczyszczona, skrobia kukurydziana, metyloceluloza, talk, wapnia stearynian. W skład otoczki wchodzą: etylohydroksypropyloceluloza, glikolpolietylenowy.

Wskazania

Bóle o różnej etiologii: bóle głowy, bóle mięśni, migrena, bóle zębów,  nerwobóle, bóle menstruacyjne, bóle kostno-stawowe, bóle pooperacyjne i pourazowe. Dodatkowo Apap  Extra łagodzi objawy przeziębienia grypy takie jak: gorączka, bóle gardła bóle mięśniowe i kostno-stawowe. Efekt terapeutyczny występuje już po 15-30 minutach od zażycia tabletki i utrzymuje się 4 do 6 godzin.
 

Działanie

Jest połączeniem bezpiecznej substancji aktywnej (paracetamol 500mg) ze składnikiem nasilającym i przyśpieszającym działanie leku (kofeina 65mg). Dodatkowy składnik działa również pobudzająco na ośrodkowy układ nerwowy, przez co poprawia ogólne samopoczucie i dodatkowo znosi uczucie zmęczenia.

Dawkowanie

Doustnie: Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 1-2 tabletki co 4-6 godzin (maksymalnie 8 tabletek na dobę). Nie należy podawać dzieciom w wieku poniżej 12 lat.

Apap Extra 50 tabletek

Jak to Apap - przynosi ulgę :),

Jak to Apap - przynosi ulgę :),

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Apap Extra 50 tabletek kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone