Antidral płyn 50ml

cena
18,84 zł
Producent Polfa Kutno
Pojemność 50 ml
Postać leku Płyn
Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

Substancją czynną jest glinu chlorek (1 gram płynu zawiera 100 mg glinu chlorku). Pozostałe substancja pomocnicze to: gliceryna farmaceutyczna, etanol, woda oczyszczona,hydroksyetyloceluloza.

Wskazania

Antidral zawiera chlorek glinowy, który zmniejsza aktywność gruczołów potowych.Stosuje się go zewnętrznie na nadmiernie pocące się powierzchnie skóry, tj. na skórę stóp pach i dłoni. Antidral likwiduje lub łagodzi przykre dolegliwości, związane z nadmiernym poceniem się.

Dawkowanie

Lek Antidral należy stosować codziennie na noc (kiedy aktywność gruczołów potowych jest mniejsza), po dokładnym umyciu i osuszeniu skóry (unikać tarcia). W przypadku mniej intensywnego pocenia się wskazane jest stosowanie płynu co drugi lub co trzeci dzień, w zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta.

Przeciwwskazania

 Jeśli u pacjenta stwierdzono uczulenie (nadwrażliwość) na substancję czynną lub na którykolwiek z pozostałych składników leku. Nie należy stosować płynu w przypadku uszkodzenia naskórka oraz po goleniu lub depilacji.

Dodatkowe

Stosowanie leku należy ograniczyć jedynie do powierzchni skóry, dla których płyn jest wskazany. Należy unikać kontaktu płynu Antidral z błoną śluzową i oczami. Nie należy myć skóry bezpośrednio przed zastosowaniem leku. Jeśli płyn stosuje się na skórę pach, miejsc tych nie należy golić w ciągu 12 godzin przed lub po użyciu płynu, ze względu na możliwość wystąpienia reakcji skórnych. Lek Antidral może niszczyć lub odbarwiać odzież.

Antidral płyn 50ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Antidral płyn 50ml kupili także:

Biovital Zdrowie płyn 1000 ml + puszka GRATIS
NOWOŚĆ
© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone