Antidral płyn 50ml

cena
18,48 zł
Ilość:
Producent KUTNOWSKIE Z.F. POLFA S.A.
Pojemność 50 ml
Postać leku Płyn
Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dostępna ilość
66% Complete

Skład

Substancją czynną jest glinu chlorek (1 gram płynu zawiera 100 mg glinu chlorku). Pozostałe substancja pomocnicze to: gliceryna farmaceutyczna, etanol, woda oczyszczona,hydroksyetyloceluloza.

Wskazania

Antidral zawiera chlorek glinowy, który zmniejsza aktywność gruczołów potowych.Stosuje się go zewnętrznie na nadmiernie pocące się powierzchnie skóry, tj. na skórę stóp pach i dłoni. Antidral likwiduje lub łagodzi przykre dolegliwości, związane z nadmiernym poceniem się.

Dawkowanie

Lek Antidral należy stosować codziennie na noc (kiedy aktywność gruczołów potowych jest mniejsza), po dokładnym umyciu i osuszeniu skóry (unikać tarcia). W przypadku mniej intensywnego pocenia się wskazane jest stosowanie płynu co drugi lub co trzeci dzień, w zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta.

Przeciwwskazania

 Jeśli u pacjenta stwierdzono uczulenie (nadwrażliwość) na substancję czynną lub na którykolwiek z pozostałych składników leku. Nie należy stosować płynu w przypadku uszkodzenia naskórka oraz po goleniu lub depilacji.

Dodatkowe

Stosowanie leku należy ograniczyć jedynie do powierzchni skóry, dla których płyn jest wskazany. Należy unikać kontaktu płynu Antidral z błoną śluzową i oczami. Nie należy myć skóry bezpośrednio przed zastosowaniem leku. Jeśli płyn stosuje się na skórę pach, miejsc tych nie należy golić w ciągu 12 godzin przed lub po użyciu płynu, ze względu na możliwość wystąpienia reakcji skórnych. Lek Antidral może niszczyć lub odbarwiać odzież.

Antidral płyn 50ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Antidral płyn 50ml kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone