Antidol 15 mg 10 tabletek USTAWA!

cena
9,29 zł
Producent LEK S.A.
Pojemność 10 szt.
Postać leku Tabletki

Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

1 tabletka zawiera: 500 mg paracetamolu, 15 mg fosforanu kodeiny

Wskazania

Ból o średnim i dużym nasileniu, różnego pochodzenia: ból głowy; bóle zębów, po ekstrakcji; bólach kostno-stawowych, także pourazowych; bólach pourazowych tkanek miękkich; bólach miesiączkowych.

Działanie

Preparat łączy w sobie działanie paracetamolu i kodeiny. Paracetamol hamując syntezę prostaglandyn wykazuje działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe.

Dawkowanie

Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat: 1-2 tabletki co 4-6 godzin do 4 razy na dobę (maksymalnie 8 tabletek na dobę).

Przeciwwskazania

Nie należy stosować w przypadku: nadwrażliwości na którykolwiek skladnik leku, ciężkiej niewydolności wątroby i nerek, choroby alkoholowej, stosowania inhibitorów MAO oraz w okresie do 2 tygodni po ich odstawieniu, we wrodzonym niedoborze dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej i reduktazy methemoglobinowej, u dzieci poniżej 12 lat, Ciąża i karmienie piersią: Przed zastosowaniem leku należy skonsultować się z lekarzem.

Dodatkowe

Jednorazowo można kupić jedynie 2 opakowania preparatu!!

Antidol 15 mg 10 tabletek USTAWA!

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone