Anaftin Baby Żel na ząbkowanie 10 ml

cena
17,89 zł
Ilość:
Producent Berlin Chemie
Pojemność 10 ml
Postać leku Żel

Dostępna ilość
33% Complete

Skład

Poliwinylopirolidon (PVP), maltodekstryna, glikol propylenowy, PEG-40 olej rycynowy uwodorniony, aloes zwyczajny (Aloe barbadensis), guma ksantanowa, aromat, sorbinian potasu, benzoesan sodu, wersenian disodu (EDTA), hialuronian sodu, ksylitol, chlorek cetylpirydyny, kwas glicyryzynowy, szafran uprawny (Crocus sativus), woda.

Wskazania

Anaftin® Baby Żel na ząbkowanie to bioadhezyjny żel doustny. Szybko tworzy niewidoczną warstwę chroniącą dziąsła przed uczuciem dyskomfortu i bólu. Jego naturalne składniki pomagają zmniejszyć ból i zaczerwienienie zmienionych miejsc.
Aplikator wyposażony jest w sylikonowe wypustki, które łagodnie masują dziąsła, zmniejszając dyskomfort i objawy związane z ząbkowaniem.

Działanie

Anaftin® Baby Żel na ząbkowanie nie zawiera środków miejscowo znieczulających, leków, alkoholu ani cukru.
Anaftin® Baby Żel na ząbkowanie nie wywołuje uczucia pieczenia po nałożeniu oraz ma przyjemny bananowy smak.

Dawkowanie

Na aplikator należy nałożyć ilość żelu wystarczającą do pokrycia zmienionej okolicy, a następnie delikatnie masować dziąsła.
Najlepiej stosować po posiłku i przed snem, aby umożliwić wytworzenie się warstwy ochronnej i uzyskać jak najdłuższą ulgę w bólu małego pacjenta. Stosować tak często, jak to konieczne. Usuwać każdą pozostałą po użyciu ilość żelu, która mogłaby utrudnić ponowną jego aplikację. Zakręcać po każdym użyciu.

Anaftin Baby Żel na ząbkowanie 10 ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Anaftin Baby Żel na ząbkowanie 10 ml kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone