Acodin 300 syrop 100ml USTAWA!

cena
12,11 zł
Producent SANOFI AVENTIS SP. Z O.O.
Pojemność 100 ml
Postać leku Syrop

Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

5 ml syropu zawiera 15mg bromowodoru dekstrometorfanu i 50 mg dekspantenolu

Wskazania

Leczenie objawowe suchego kaszlu różnego pochodzenia (niezwiązanego z zaleganiem wydzieliny w drogach oddechowych).

Dawkowanie

Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 5 ml syropu Acodin 300 do 4 razy na dobę.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na dekstrometorfan lub którykolwiek składnik produktu leczniczego. Nie stosować u pacjentów przyjmujących leki z grupy inhibitorów MAO (niektóre leki stosowane w depresji, chorobie Parkinsona); należy zachować 14-dniową przerwę między zaprzestaniem podawania inhibitorów MAO, a rozpoczęciem stosowania dekstrometorfanu. Niewydolność oddechowa lub ryzyko jej wystąpienia, astma oskrzelowa.

Dodatkowe

Jednorazowo, maksymalnie można zamówić 2 opakowania!!!

Acodin 300 syrop 100ml USTAWA!

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone