Acatar Zatoki 12 tabletek USTAWA!

cena
11,61 zł
Producent US PHARMACIA SP. Z O.O.
Pojemność 12 szt.
Postać leku Tabletki

Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

Substancje czynne: pseudoefedrynę (30mg), ibuprofen (200mg).

Wskazania

Acatar Zatoki doraźnie  łagodzi objawy grypy i przeziębienia takie jak: ból i niedrożność zatok obocznych nosa, nieżyt nosa (katar), ból głowy, gorączka, bóle stawowo-mięśniowe.

Działanie

Acatar Zatoki to lek złożony, stworzony z myślą o osobach mających gęsty katar zatokowy. Zawiera dwie substancje czynne: pseudoefedrynę, która udrażnia nos i zatoki, zmniejszając uczucie zatkania i przywracając swobodę oddychania, ibuprofen, który działa przeciwzapalnie i przeciwbólowo.

Dawkowanie

Lek należy stosować doustnie. Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 1 do 2 tabletek doustnie co 4 godziny po posiłkach. Nie stosować więcej niż 6 tabletek na dobę (maksymalna dawka dobowa 1200mg ibuprofenu i 180mg pseudoefedryny chlorowodorku w dawkach podzielonych). Produktu leczniczego nie należy podawać dzieciom w wieku poniżej 12 lat.

Acatar Zatoki 12 tabletek USTAWA!

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone