4 Flex Sport kolagen nowej generacji z L-karnityną 30 saszetek

cena
66,14 zł
Ilość:
Producent Valeant
Pojemność 30 szt.
Postać leku Proszek

Dostępna ilość
100% Complete

Skład

hydrolizat kolagenu Fortigel 7g, winian L-karnityny 2g, oraz maltodekstryna, aromat truskawkowy, sukraloza.

Wskazania

4Flex sport to idealny produkt dla: sportowców, osób z tendencją do tycia, osób w okresie rehabilitacji ruchowej, wszystkich obciążonych zwiększonym wysiłkiem fizycznym.
 

Działanie

Kolagen nowej generacji + L-karnityna, Siła czystego kolagenu, Wpływa na wszystkie elementy stawu: chrząstkę, mięśnie, kośc, Składnik budulcowy stawów, Wsparcie dla osób  ktywnych fizycznie (L-karnityna).
4Flex sport to: najwyższa zawartość czystego kolagenu na rynku, wyjątkowe połączenie kolagenu i L-karnityny, odżywianie stawów, prawidłowe funkcjonowanie kości i mięśni  składających się na narząd ruchu, wsparcie naturalnych procesów regeneracji, proszek w poręcznej saszetce do rozpuszczania w wodzie, czyste proteiny, bez cholesterolu, bez glutenu, bez tłuszczu.

Dawkowanie

Zalecane spożycie: 1 saszetka dziennie. Zawartość saszetki należy rozpuścić w 1 szklance niegazowanej wody. Spożyć bezpośrednio po przygotowaniu. Zaleca się stosować 30 minut przed planowanym treningiem. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

4 Flex Sport kolagen nowej generacji z L-karnityną 30 saszetek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt 4 Flex Sport kolagen nowej generacji z L-karnityną 30 saszetek kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone