4 Flex Select kolagen nowej generacji z witaminami i skłądnikami mineralnymi 30 saszetek - Krótka data ważności 31-10-2016 WYPRZEDAŻ

cena
29,99 zł
Ilość:
Producent VALEANT
Pojemność 30 szt.
Postać leku Proszek

Dostępna ilość
100% Complete

Opis produktu


Skład


Wskazania

4Flex suplement diety to łatwo przyswajalny hydrolizat kolagenu (Fortigel) naturalnego pochodzenia w formie saszetek z proszkiem.

Działanie

zawiera Fortigel - kolagen naturalnego pochodzenia, połączenie kolagenu, witamin i składników mineralnych wspierających cały aparat ruchu, witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania kości i chrząstki, witamina D bierze udział w prawidłowym wchłanianiu / wykorzystaniu wapnia, utrzymaniu prawidłowego poziomu wapnia we krwi, utrzymaniu zdrowych kości oraz prawidłowym funkcjonowaniu mięśni, wapń pomaga w utrzymaniu zdrowych kości oraz w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni, magnez pomaga w utrzymaniu zdrowych kości oraz w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni.

Dawkowanie

Stosuj 4Flex przez co najmniej trzy miesiące. Proszek w poręcznej saszetce do rozpuszczania w wodzie, mleku lub jogurcie.

Przeciwwskazania


Dodatkowe


4 Flex Select kolagen nowej generacji z witaminami i skłądnikami mineralnymi 30 saszetek - Krótka data ważności 31-10-2016 WYPRZEDAŻ

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone